Kolekcja Tessa M

Kolekcja Tessa M to linia zaprojektowana z myślą o starszych dzieciach i młodzieży. Jej nowoczesna i uniwersalna kolorystyka pozwala na urządzenie zarówno pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. W projekcie autorstwa firmy Helvetia uwagę zwracają elementy geometryczne (kwadraty i prostokąty) tworzące lekki i pomysłowy design. Meble z serii Tessa M powstały na bazie trzech kolorów: białego, lava supermat (grafitowy) i mare (turkusowo-granatowy).
Różnorodność elementów wchodzących w skład kolekcji pozwala na zaaranżowanie zarówno większych, jak i mniejszych pokoi o rozmaitych kształtach. Każdy klient może dowolnie kompletować zestaw wybierając odpowiednie części serii.
Obecność w kolekcji szaf ubraniowych, łóżek w dwóch rozmiarach, biurka, ale też witryny czy komody daje możliwość wygodnego i ergonomicznego zaaranżowania zarówno przestrzeni wypoczynkowej, jak i przeznaczonej do nauki czy zabawy.
Kolekcja Tessa M wykonana została z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej. Posiadają zabezpieczenie przed przewróceniem (system pozwalający na przymocowanie do ściany). Dostarczane są w elementach pozwalających na samodzielny montaż.

Helvetia Wieruszów

Powstała w 1991r. i jest częścią międzynarodowego holdingu meblowego – IMS Group. Specjalizujemy się w produkcji mebli do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, przedpokoju oraz mebli młodzieżowych i szaf.

 

Szukasz innego stylu?

W naszej ofercie znajdziesz wiele możliwośći zarówno kolorystycznych jak i konstrukcyjnych. Dzięki współpracy z wieloma producentami napewno znajdziesz coś idealnie pasującego do Twojej stylizacji!