WYPRZEDAŻ do 60% w Black Red White

WYPRZEDAŻ do 60% w Black Red White

Akcja „Wyprzedaż do 60%” dotyczy wybranego asortymentu i obowiązuje od 01.02.2019 r. do wyczerpania zapasów. Akcja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „TRANSPORT GRATIS”. Akcja obowiązuje w wybranych salonach. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w oferowanych modelach mebli, nie zmieniając ich ogólnego charakteru. Dekoracje nie są wliczone w cenę mebli. Meble sprzedawane są w paczkach do samodzielnego montażu. Ilość brył w ofercie ograniczona. Podane ceny są maksymalnymi cenami sugerowanymi. O szczegóły pytaj sprzedawcę. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

BARATO

Zestaw Barato to oferta dla zwolenników minimalistycznych, a jednocześnie praktycznych form. Niewielkie gabaryty oraz dobrze przemyślane połączenie kolorów śliwy wallis i czarnego połysku sprawiają, że są niezwykle uniwersalne. Eleganckie uchwyty w kolorze srebrnym oraz widoczne słoje drzewa dodają kolekcji walorów estetycznych. Zestaw składa się z szafki, szafki wiszącej, szafki rtv i dwóch półek. Wykorzystaj je i dowolnie komponuj tworząc funkcjonalny salon z meblościanką Barato.

ELIS

Przedstawiamy najnowszą kolekcję nowoczesnych mebli do pokoju dziennego – Elis. Białe meble z elementami naturalnego drewna to doskonała propozycja dla zwolenników współczesnej elegancji i prostoty. Kontrastujące barwy podkreślają wyrazisty styl i zaakcentują oryginalny charakter wnętrza. Dzięki wysokiej jakości akcesoriom: prowadnice typu push-to-open, system cichego domykania frontów, meble są wygodne w użytkowaniu.

MODAI

Poznaj kolekcje subtelnych mebli w stylu minimalistycznym. Z pewnością zachwyca Cię swoim niewymuszonym pięknem. Prosta forma, gładkie fronty, lekkość i funkcjonalność to tylko niektóre cechy tych wyjątkowych mebli.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.