Wielka wyprzedaż 2018

Wielka wyprzedaż w Black Red White

Akcja „Wielka wyprzedaż” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 20.12 do 31.12.18 r. albo do wyczerpania zapasów, w zależności, które nastąpi wcześniej. Wyprzedaż nie łączy się z innymi promocjami z wyjątkiem promocji „Transport GRATIS”. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Promocje obowiązują w wybranych salonach. Szczegółowy regulamin akcji w salonach Black Red White i na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolekcja SOMERO

Kolekcja SOMERO składa się z wszechstronnej i pojemnej meblościanki oraz z  kontenerka. Poniżej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółowym opisem poszczególnych elementów kolekcji.

Prosta i funkcjonalna meblościanka Somero to idealne rozwiązanie dla każdego ucznia.

 • Meblościanka Somero składa się z praktycznego biurkaszafy z drążkiem i regału na podręczniki. Łącznikiem jest też półka na dekoracje. Możesz rozbudować jej możliwości dzięki kontenerkowi (w opcji).
 • Korpus w kolorze dąb sonoma z widocznym usłojeniem jest stylowym obramowaniem dla białych frontów.
 • Proste uchwyty podkreślają nowoczesny styl i ułatwiają dostęp do zawartości mebla.
 • Przemyślany dobór poszczególnych elementów będzie doskonale sprawdzał się na co dzień w pokoju dziecka i nastolatka.
 • Meblościanka Somero pasuje stylistycznie do kolekcji Nepo, z której możesz wybrać poszczególne elementy uzupełniające meblościankę.

Kolekcja CANNET

Tradycyjne w formie meble Cannet mają wyraźne ciągoty ku nowoczesności. Pięknie komponują się ze współczesnymi dodatkami, modnym w tym roku kolorem zielonym, ale także z meblami typowymi dla lat sześćdziesiątych (jak stoliki kawowe na zdjęciu). Uroku dodają im półokrągłe uchwyty rodem z aptekarskiej szafki.

Jasne, schludne wnętrza z dodatkiem drewnianych akcentów, przywodzą na myśl sielską atmosferę słonecznej Prowansji.Kolekcja Cannet oddaje pełnię stylu prowansalskiego, który zagości w Twoim domu.

 • Nowoczesna komoda Cannet to dobry sposób na modną a jednocześnie harmonijną aranżację każdego pomieszczenia. Przedmioty codziennego użytku możesz wygodnie pochować w trzech szufladach i zamykanych szafkach.
 • Blat komody wykorzystaj na wyeksponowanie pięknych dekoracji lub rodzinnych fotografii.
 • Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych pozwoli Ci dopasować ją do potrzeb wnętrza. Wybierz pomiędzy bielą, wybarwieniem dąb monument lub sosna klepka ciemna.
 • Metalowe uchwyty podkreślają charakter kolekcji oraz ułatwiają dostęp do zawartości.
 • Kolekcja Cannet utrzymana w modnym stylu prowansalskim urzeka prostotą formy oraz ciepłą kolorystyką. Dobierając poszczególne elementy stworzysz przytulne i modne wnętrze pokoju dziennego oraz jadalni.

Kuchnia Family Line – TOP LINE

Subtelne połączenie nowoczesności i elegancji w pełni oddaje kolekcja Leda. Nowatorska forma brył, w  których zaokrąglono blaty, boki i fronty podkreśla oryginalne podejście do designu. Uwagę przykuje nie tylko styl ale również wybarwienie mebli. Korpus mebli wykonano w kolorze modrzew sibiu złoty z widocznymi słojami drzewa, natomiast fronty dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych:

 • modrzew sibiu złoty,
 • inox silver metal.

Charakterystyczne metalowe uchwyty oraz markowe akcesoria ułatwią korzystanie z zawartości szuflad i szafek.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.