Urządzaj salon do 50% taniej

Urządzaj salon do 50% taniej w Black Red White

Dla klientów zainteresowanych zakupem mebli skrzyniowych i tapicerowanych z oferty Black Red White ruszyła promocja „Urządzaj salon do 50% taniej”. Promocja ograniczona czasowo, obowiązuje od 14.03 do 28.03. Szczegóły promocji „Urządzaj salon do 50% taniej” poniżej i w naszym salonie.

W promocji znajdą Państwo meble skrzyniowe z kolekcji takich jak AZCTECA, POSSI oraz FEVER oraz wiele innych. Dla klientów poszukujących przestronne szafy istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, oraz korpusów w szafach z kolekcji COLIN. Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdą Państwo poniżej. Promocja obowiązuje stacjonarnie w naszym salonie oraz w salonach Black Red White. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą oprócz promocji „TRANSPORT GRATIS” i obowiązuje w wybranych salonach. Szczegółowy regulamin promocji w salonach Black Red White i na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolekcja Colin – alternatywa dla garderoby

Garderoba – obiekt marzeń wielu kobiet. Doskonałą alternatywą są szafy z kolekcji Colin, które umożliwią przechowywanie Twoich ubrań i dodatków. Wygodny dostęp do zawartości szafy zapewniają bezuchwytowe drzwi przesuwne. Możliwość konfiguracji wyglądu i zawartości szafy spośród dostępnych modeli. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy 4 wersje kolorystyczne korpusów i kilkanaście kolorów frontów w macie, połysku lub lustro. Dodaj półki i szuflady, dzięki którym przestrzeń w Twojej szafie będzie wykorzystana optymalnie. Odkryj w sobie talent architekta wnętrz i stwórz swoją wymarzoną szafę z kolekcją Colin.

Kolekcja Dinaro II

Solidna i jak naturalne drewno po prostu piękna. Urody i majestatu dodają jej pogrubione boki, dzięki którym nawet komoda wygląda jak obraz w ramie. Dzięki przeszkleniom ustawione w witrynach dodatki prezentują się niezwykle efektownie, zwłaszcza wieczorem, gdy delikatne światła nadają wnętrzu głębi.

Kolekcja KARET

Jeśli lubisz jasne i proste wnętrza, ale nie do końca odnajdujesz się w sterylnej nowoczesności, wybierz kolekcję Karet inspirowaną skandynawską tradycją. Dużo drewna, białe żłobione fronty, urocze punktowe uchwyty. Funkcjonalność i pewna doza swojskości sprawiają, że w tym wnętrzu łatwo zbierzesz siły na następny dzień.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.