Tysiące mebli

Promocja Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej w Black Red White


Promocja „Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 6.12 do 19.12.2018 r. albo do wyczerpania zapasów. 

Regulamin promocji „Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Stelaż FLEX 3-polowy

zxczxczx zxl nzkjn ckjznjk nzkjcn kjzn kjnsdkja dnkasjnd kjasdn kjnaskjdn kansdkj nakjsdn andjas kjk pofajxcbhn QAPew oijresj no0ihqw je9024ujkdn vn8u20 noiHSW 8no4Kjdn oiwpKolekcja PORI

asdasd as as

asda sd asd as
20 rat 0%”. Promocja „20 rat 0%” trwa od 6.12 do 19.12.2018 r. RRSO 0%. Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Promocje obowiązują w wybranych salonach. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.