Tysiące mebli

Promocja „Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej” w Black Red White

Promocja „Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 6.12 do 19.12.2018 r. albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „Transport Gratis”. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Tysiące mebli i kuchnie do 30% taniej” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kuchnia Family Line – PLATE

Kuchnia PLATE to nowoczesne fronty dostępne w kolorach dąb wenge oraz w kolorze dąb bielony. Kuchnia segmentowa daje wiele możliwości aranżacji. Oprócz standardowych modułów dostępne są moduły cargo zarówno w wysokości 86 cm jak i pełnego słupka 206 cm.

Meblościanka FEVER 3

Nowoczesności i nieco klubowego luzu. Czy to coś dla Ciebie? Gdy wieczorem wyciągniesz się na kanapie, ciemne, Podświetlone witryny stworzą nastój, który po ciężkim dniu pozwolą Ci się przenieść w świat rozrywki. Może chwila z ulubioną muzyką? Albo seans firmowy? Zauważ, jak dobrze kolekcja Fever komponuje się ze sprzętem RTV.

Kolekcja PORI

Jest wiele powodów, dla których pokochasz sypialnię Pori. To subtelny minimalizm, niezobowiązujący kolor bieli mebli oraz akcenty w kolorze ciepłego dębu. Zamiast jaskrawych, przykuwających wzrok kolorów, panuje tu wizualna harmonia. Tak subtelna baza pozwoli stworzyć idealne miejsce do odpoczynku, będąc jednocześnie doskonałym tłem dla Twoich ulubionych kolorów i dodatków.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Szczegóły promocji poniżej.