Tysiące mebli do 30% taniej

Tysiące mebli do 30% taniej w Black Red White

Promocja „Tysiące mebli do 30% taniej” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 2.01 do 16.01.2019 r. albo do wyczerpania zapasów.  Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami akcji promocyjnej poniżej. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „Transport GRATIS”. Promocje obowiązują w naszym salonie. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Tysiące mebli do 30% taniej” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolekcja AZTECA

Azteca, ta kolekcja ma kilka twarzy- wersji kolorystycznych. Rozpoznasz ją jednak bez trudu po zaokrąglonych krawędziach frontów i oryginalnym owalnym uchwycie w kolorze „dąb wenge magia”. Stanowi on jedyny ozdobnik elementów kolekcji, a zarazem sprawia, że prezentują się one jeszcze nowocześniej. Minimalizm w najlepszym wydaniu.

Kolekcja KASPIAN

Schludny wygląd, zgrabna sylwetka i otwartość na Twoje preferencje kolorystyczne to główne zalety Kaspiana. Może być jasną albo ciemną stroną wnętrza- występuje zarówno w kolorze białym, dębowym, jak i wenge. Będzie strzegł Twych skarbów, dbał o Twoją wygodę. Długo nie zechcesz wymienić go na lepszy model.

Kuchnia Family Line – TOP LINE

Nowoczesne fronty zastosowane w kuchniach TOP LINE sprawią iż niejedna aranżacja będzie się wyjątkowo prezentować. Kuchnia TOP LINE to lakier na wysoki połysk na całej powierzchni frontu. Kuchnia dostępna w kolorach: brąz połysk, piały połysk oraz szary połysk.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.