tysiące mebli 10%

Tysiące mebli 10% taniej w Black Red White

Dla klientów zainteresowanych zakupem mebli z oferty Black Red White mamy promocję z rabatami 10%. Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje w okresie od 30.03 do 23.04. Szczegóły promocji poniżej.

W promocji znajdą Państwo meble z kolekcji COLIN, BAWARIA, KASPIAN, AZTECA, POSSI oraz wielu innych. W ofercie producenta jest wiele systemów o zróżnicowanej stylistyce, pozwalające na dowolne zestawianie. W kolekcji POSSI istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów. Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnych mebli znajdą Państwo poniżej. Promocja obowiązuje stacjonarnie w naszym salonie oraz w salonach Black Red White. Szczegóły promocji na końcu wiadomości. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolekcja POSSI Light

Nasz sekret lekkości? Fronty o zaokrąglonych krawędziach. Kompozycje modułów rozmieszczonych na tle ściany z zachowaniem odstępów – albo wręcz „rozrzucone” na ścianie, niczym składanka pamiątkowych zdjęć. Czujesz, ile tu przestrzeni i powietrza? Witaj w Possi Light.

Kolekcja GENT

Udany mariaż Wschodu z Zachodem. Masywna bryła oraz okleina o wyraźnym usłojeniu i wyczuwalnej fakturze drewna nawiązują do tradycyjnych mebli z drewna egzotycznego rodem z Indii. Z kolei brak zdobień oraz cienkie nowoczesne uchwyty to akcent współczesny, który sprawia, że meble Gent idealnie pasują do Twojego polskiego domu.

Kolekcja mebli tapicerowanych SOUL

Nieważne, jaka jesteś, gdzie mieszkasz i jak wygląda Twój dom – w tej kolekcji znajdziesz wypoczynek, który będzie idealnie pasował do Twojego stylu życia. Romantyczna, nowoczesna, odważna i praktyczna. Komfort może mieć wiele twarzy. Zapraszamy w podróż do czterech kobiecych światów kolekcji Soul.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.