Rabaty do -40% w Black Red White

Promocja „Rabaty do -40%” dot. wybranego asortymentu i obowiązuje od 9.05 do 22.05.2019 albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „Transport GRATIS!”, która trwa do odwołania. Istnieje możliwość zakupu w kredycie ratalnym.  Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest między kredytobiorcą a kredytodawcą tj. Bankiem, który obsługuje sprzedaż ratalną w salonie meblowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank. Promocje obowiązują w wybranych salonach. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Rabaty do -40%” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Cena nie zawiera stelaża i materaca.

Łóżko Anticca – gwarancja wygody i estetyki

Przestronne i stylowe łóżko do sypialni Anticca. Jego prosta, pozbawiona zbędnych detali forma i majestatyczny charakter pozwoli stworzyć wnętrze o wyjątkowym charakterze.

– Duża powierzchnia snu o wymiarach 160×200 cm zapewni komfortowy sen dla dwóch osób.

– Masywny charakter mebla to zasługa pogrubionej ramy wezgłowia i wyrazistego koloru dąb monument, na którego powierzchni widoczne są mocne rysy słojów drewna i jego przenikające się odcienie.

– Lekko uniesione wezgłowie da jeszcze większy komfort wypoczynku. Jego powierzchnia nie pozwoli na zsuwanie się poduszek i zapobiegnie zabrudzeniom ściany.

-Praktyczna szuflada dostępna w komplecie z łóżkiem to doskonałe miejsce na ukrycie pościeli i wielu innych drobiazgów.

– Stelaż i materac do łóżka dostępne są w opcji. W naszych salonach i na stronie www znajdziesz szeroki asortyment materacy o różnych funkcjach i stopniach miękkości oraz elastyczne i stabilne stelaże.

– Anticca to niemal majestatyczna kolekcja mebli do salonu i sypialni. Nowoczesne, pojemne bryły to połączenie najwyższej jakości rozwiązań i ponadczasowej estetyki zawartej w geometrii kształtów i form.

Family Line – TAPO PLUS

Kuchnie z kolekcji TAPO PLUS to nowoczesne rozwiązanie z frontami lakierowanymi folią typu finish oraz obrzeżami frontu z PVC. Dostępna jest w kolorach: biały połysk, beż szampański połysk oraz grafit połysk. Kuchnia TAPO PLUS dostępna w wielu modułach włącznie z słupkami oraz modułami cargo.

Kolekcja AROSA

Meble jak obrazy w ramach. A w zasadzie nawet jak obrazy oprawione w passe-partour. Wyglądają tym zacniej, że tło to błyszcząca czerń, synonim elegancji. Ciekawym akcentem kolekcji jest asymetryczny stolik kawowy, który ma kółka tylko z jednej strony. Łatwiej go przesunąć, ale sam przypadkowo nie odjedzie.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.