Rabat 10% na meble i dodatki

Tysiące mebli i dodatków -10% w Black Red White

Promocja „Rabat 10% na meble i dodatki” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 23.11 do 4.12.2018 r. albo do wyczerpania zapasów. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą z wyjątkiem promocji „50 rat 0%”. Szczegółowe regulaminy promocji w salonach Black Red White. Regulamin promocji „Rabat 10% na meble i dodatki” dostępny również na www.brw.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kolekcja DINARO oraz DINARO II

Jeśli Twoje poczucie estetyki domaga prostych linii, konsekwentnych kształtów i białej świeżości, możesz krzyknąć „eureka!” Dyskretne, zintegrowane uchwyty sprawiają, że nic nie zaburza harmonii, którą współtworzą elementy kolekcji. Przy tak neutralnej bazie masz pełną dowolność w wyborze koloru i stylistyki dodatków.

Kolekcja BARI

Lakierowane na wysoki połysk białe fronty w subtelnej oprawie bejcowanego drewna. Połączenie niezwykle eleganckie – jak wszystko, co kojarzy nam się z włoskimi miastami i tamtejszym designem. Elementy drewniane są tak delikatne, że nawet pakowane szafki prezentują się lekko. Wrażenie to potęgują zaokrąglone krawędzie mebli.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.