Promocja M&k Foam

Promocja M&k Foam na materace, łóżka oraz stelaże!

Mamy dla Was dobrą wiadomość!!! Drodzy klienci właśnie rusza promocja M&k Foam (28.03.2019) na zestawy materacy, łóżek stelaży. Promocja jest odgraniczona czasowo do 08.04.2019. Dodatkowo dla klientów dokonujących zakupu mamy GRATIS!!! Poduszka Mili Talalaya za darmo!

 

Szczegółowy opis promocji od M&K Foam:

Dla wszystkich klientów, którzy chcą wstąpić do klubu dobrze wyspanych, przygotowaliśmy strefę z promocjami. Materace do spania, łóżka tapicerowane oraz stelaże kupisz taniej w zestawach lub korzystając z akcji rabatowych na poszczególne produkty.
W M&K Foam wiemy, że zdrowy i komfortowy sen jest bezcenny. Dlatego chcemy umożliwić zakup naszych produktów wszystkim, którzy chcą posiada własne piankowe, sprężynowe lub lateksowe materace. Promocje i atrakcyjne rabaty umożliwiają zakupy w atrakcyjnych cenach, abyś cieszył się wygodą odpoczynku oraz oszczędnościami w domowym budżecie.
Zapraszamy do nabycia produktów dla całej rodziny. Posiadamy materace dla dzieci, dorosłych, osób starszych, a także szereg elementów dodatkowych, z których stworzysz sypialnię marzeń.