Promocja meble i kuchnie

Promocja Meble i kuchnie do 30% taniej w Black Red White

Od dnia dzisiejszego tj. 30.08.18 rusza promocja na meble i kuchnie w Black Red White! Promocja dotyczy zarówno mebli skrzyniowych jak i mebli kuchennych. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami promocji.

Promocja Meble i kuchnie do 30% taniej obowiązuje w okresie od 30.08.18 do dnia 11.09.18. W trakcie akcji promocyjnej mogą Państwo zakupić meble w cenach niższych nawet o 30% od ceny regularnej! Jest to dobra okazja zarówno dla klientów chcących odświeżyć swoje aranżacje jak i dla tych z Państwa chcących dopiero umeblować swoje cztery kąty. Poniżej znajdą Państwo przykładowe meble objęte promocyjnymi cenami. Pełna lista produktów oraz regulamin promocji znajdują się na końcu wpisu jak i na stronie Black Red White.

Kuchnia SEMI LINE

Zastanawiasz się jak urządzić niewielką kuchnię, która będzie w pełni funkcjonalna? Zaufaj ekspertom i postaw na nowoczesne zestawy kuchenne Semi Line. Komfortowe użytkowanie to zasługa zwiększonych wymiarów szafek, metalowej konstrukcja szuflad, zabudowy sprzętu AGD oraz szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego takiego jak kosze, organizery na sztućce i oświetlenie. A do tego kolorystyka wpisująca się w trendy i 4 komplety stworzone z myślą o potrzebach Twojego domu. Zaprowadź porządek w swoim kuchennym królestwie.

Kolekcja ANTWERPEN

Przenieś się w czysty klimat Antwerpii. Słynny plac w tym mieście (Groenplaats) otaczają jasne budynki z ciemnymi dachami. Oto i one, teraz w Twoim domu. Bryły mebli w kolorze „modrzew sibiu jesny” zwieńczowe blatami o barwie ” sosny larico”. Ławy zamiast krzeseł przy stole przełamują konwencję tradycyjnych w formie mebli.

Kuchnia Family Line – TOP LINE

Nowoczesne fronty zastosowane w kuchniach TOP LINE sprawią iż niejedna aranżacja będzie się wyjątkowo prezentować. Kuchnia TOP LINE to lakier na wysoki połysk na całej powierzchni frontu. Kuchnia dostępna w kolorach: brąz połysk, piały połysk oraz szary połysk.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.