Drugi za pół ceny

Promocja „Drugi za pół ceny” w Black Red White

Ruszyła wyjątkowa promocja dla każdego z Państwa zainteresowanych zakupami w Black Red White. W promocji „Drugi za pół ceny” mogą Państwo uzyskać rabaty na drugi produkt. Akcja promocyjna trwa od 13.09.18 do 20.09.18. Szczegóły promocji znajdą Państwo poniżej.
Promocja obowiązuje zarówno w przypadku zamówień składanych w naszym salonie jak i poprzez stronę Black Red White. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze mebli jak i w prawidłowym przebiegu zamówienia.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące promocji „Drugi za pół ceny” jak i przykładowe kolekcje biorące udział w akcji promocyjnej.

Kolekcja mebli BERGEN

Twój azyl musi mieć niepowtarzalny charakter. Jeśli chcesz, by tchnął spokojem i stylową elegancją, wybierz kolekcję Bergen. Oryginalny kolor drewna oraz bardzo ciekawa forma to jej cechy rozpoznawcze. Przyjrzyj się detalom, subtelnie „wyciętym” bokom brył. Oto nieoczywiste meble do nieoczywistych wnętrz.

Kolekcja mebli ZELE

Zachwyca eleganckim minimalizmem i stonowaną gamą kolorystyczną, udowadniając, że proste formy nie potrzebują bogatej oprawy. Poznaj kolekcję Zele. Zauważ, że delikatne uchwyty subtelnie rysują się na górnych krawędziach frontów – zwiększając komfort, ale nie zaburzając estetyki prostych form.

Kolekcja mebli ALHAMBRA

Te wyraziste meble nie będą tłem, lecz pierwszoplanowym aktorem w Twoim salonie. Egzotyczne niczym arabska twierdza w Hiszpanii, od której kolekcja wzięła swą nazwę. Oryginalne dzięki ryflowanym, czarnym listwom z litego drewna, przecinającym linie frontów. Praktyczne dzięki systemowi płynnego, cichego zmykania szuflad i szafek.

Kolekcja mebli ANTWERPEN

Przenieś się w czysty klimat Antwerpii. Słynny plac w tym mieście (Groenplaats) otaczają jasne budynki z ciemnymi dachami. Oto i one, teraz w Twoim domu. Bryły mebli w kolorze „modrzew sibu jasny” zwieńczone blatami o barwie ” sosny larico”. Ławy zamiast krzeseł przy stole przełamują konwencję tradycyjnych w formie mebli.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Szczegóły promocji poniżej.