Promocja  „Komody, szafy, szafki RTV 25% taniej” w Black Red White

Z dniem 16.11  rusza promocja, w której mogą Państwo nabyć komody, szafy i szafki rtv 25% taniej! Szczegóły promocji „Komody, szafy, szafki RTV 25% taniej” dostępne są poniżej. Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo. Dodatkowo w okresie od 16.11 do 21.11 została uruchomiona dodatkowa akcja promocyjna na wybrane meble tapicerowane. 

Promocja „Komody, szafy, szafki RTV 25% taniej” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 16.11 do 21.11 lub do wyczerpania asortymentu. Wybrane meble objęte promocją mogą Państwo zobaczyć poniżej lub w naszym salonie. Pełna lista produktów najduje się poniżej oraz na stronie brw.pl W przypadku odwiedzenia naszego salonu podczas trwania akcji promocyjnej nasi pracownicy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego mebla idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb. Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą w Black Red White. Szczegółowy regulamin promocji w salonie Meble METRO i na meblemetro.com.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zapraszamy serdecznie!

Kolekcja Colin – alternatywa dla garderoby

Garderoba – obiekt marzeń wielu kobiet. Doskonałą alternatywą są szafy z kolekcji Colin, które umożliwią przechowywanie Twoich ubrań i dodatków. Wygodny dostęp do zawartości szafy zapewniają bezuchwytowe drzwi przesuwne. Możliwość konfiguracji wyglądu i zawartości szafy spośród dostępnych modeli. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy 4 wersje kolorystyczne korpusów i kilkanaście kolorów frontów w macie, połysku lub lustro. Dodaj półki i szuflady, dzięki którym przestrzeń w Twojej szafie będzie wykorzystana optymalnie. Odkryj w sobie talent architekta wnętrz i stwórz swoją wymarzoną szafę z kolekcją Colin.

Kolekcja mebli Kaspian

Schludny wygląd, zgrabna sylwetka i otwartość na Twoje preferencje kolorystyczne to główne zalety Kaspiana. Może być jasną albo ciemną stroną wnętrza- występuje zarówno w kolorze białym, dębowym, jak i wenge. Będzie strzegł Twych skarbów, dbał o Twoją wygodę. Długo nie zechcesz wymienić go na lepszy model

Kolekcja mebli Alhambra

Te wyraziste meble nie będą tłem, lecz pierwszoplanowym aktorem w Twoim salonie. Egzotyczne niczym arabska twierdza w Hiszpanii, od której kolekcja wzięła swą nazwę. Oryginalne dzięki ryflowanym, czarnym lostem z litego drewna, przecinającym linie frontów. Praktyczne dzięki systemowi płynnego, cichego zmykania szuflad i szafek.

Kolekcja mebli Amsterdam

Ta kolekcja to ukłon w stronę tradycyjnej skandynawskiej stylistyki, którą utrzymano w bardzo modnych kolorach bieli, dębu o szarości. W zależności od wybranych dodatków Amsterdam stworzy wnętrze eleganckie o nieco nostalgicznym klimacie lub iście skandynawskie, z charakterystyczną przytulna atmosferą.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.