Wybrane meble, kuchnie i dodatki taniej o VAT w Black Red White.

Zostały już tylko dwa dni promocji obowiązującej od 03.11 w Black Red White, w której mogą Państwo nabyć wybrane meble, dodatki oraz kuchnie z kolekcji Family Line, Semi Line oraz Junona taniej o VAT. Szczegóły promocji „Meble, kuchnie i dodatki taniej o VAT” dostępne poniżej. Promocja ograniczona czasowo do 14.11.

Promocja „Wybrane meble, kuchnie i dodatki taniej o VAT” (dot. wybranego asortymentu) trwa od 03.11 do 14.11.2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Wybrane meble objęte promocją mogą Państwo zobaczyć poniżej lub w naszym salonie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze.  Promocja nie łączy się i nie pokrywa z innymi promocją lub wyprzedażą w Black Red White. Szczegółowy regulamin promocji w salonie Meble METRO i na meblemetro.com.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dodatkowo przy zakupie powyżej 1000 zł otrzymają Państwo TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty objęte promocją „Wybrane meble, kuchnie i dodatki taniej o VAT”. Dla klientów zainteresowanych dodatkowymi usługami przygotowaliśmy usługę wniesienia oraz usługę skręcania mebli zapewniającą spokój oraz komfort.

Zapraszamy serdecznie!

Family Line

Spośród trzech ekonomicznych systemów rodzinnych kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów. Kuchnie z kolekcji Family Line cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów w efekcie czego doczekały się dwóch nowych wersji kolorystycznych frontów. Szczegóły promocji można zobaczyć na stronie producenta pod [TYM] adresem.

Kolekcja mebli AZTECA

Azteca, ta kolekcja ma kilka twarzy- wersji kolorystycznych. Rozpoznasz ją jednak bez trudu po zaokrąglonych krawędziach frontów i oryginalnym owalnym uchwycie w kolorze „dąb wenge magia”. Stanowi on jedyny ozdobnik elementów kolekcji, a zarazem sprawia, że prezentują się one jeszcze nowocześniej. Minimalizm w najlepszym wydaniu. Szczegóły kolekcji dostępne na stronie Black Red White pod [TYM] adresem.

Kolekcja mebli KASPIAN

Schludny wygląd, zgrabna sylwetka i otwartość na Twoje preferencje kolorystyczne to główne zalety Kaspiana. Może być jasną albo ciemną stroną wnętrza- występuje zarówno w kolorze białym, dębowym, jak i wenge dzięki czemu dopasujesz do własnych potrzeb. Będzie strzegł Twych skarbów, dbał o Twoją wygodę. Długo nie zechcesz wymienić go na lepszy model. Szczegóły kolekcji można zobaczyć na stronie producenta pod [TYM] adresem.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Szczegóły promocji poniżej.