Meble i kuchnie taniej o VAT

Kuchnie lakierowane i drewniane 20% taniej w Black Red White

Dla klientów zainteresowanych zakupem kuchnie z frontami drewnianymi jak i lakierowanymi ruszyła właśnie promocja z rabatem do 20% taniej. Promocja obowiązuje od 28.06 do 09.07. Szczegóły promocji poniżej.

W promocji znajdą Państwo meble kuchenne z kolekcji nowoczesnych frontów takich jak Plate, Tapo Plus oraz Top Line. System kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów.Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnych kuchni znajdą Państwo poniżej. Promocja obowiązuje stacjonarnie w naszym salonie oraz w salonach Black Red White. Szczegóły promocji na końcu wiadomości.

Kuchnia Family Line – PLATE

Kuchnia PLATE to nowoczesne fronty dostępne w kolorach dąb wenge oraz w kolorze dąb bielony. Kuchnia segmentowa daje wiele możliwości aranżacji. Oprócz standardowych modułów dostępne są moduły cargo zarówno w wysokości 86 cm jak i pełnego słupka 206 cm.

Family Line – TAPO PLUS

Kuchnie z kolekcji TAPO PLUS to nowoczesne rozwiązanie z frontami lakierowanymi folią typu finish oraz obrzeżami frontu z PVC. Dostępna jest w kolorach: biały połysk, beż szampański połysk oraz grafit połysk. Kuchnia TAPO PLUS dostępna w wielu modułach włącznie z słupkami oraz modułami cargo.

Click here to add your own text

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Szczegóły promocji poniżej.