Meble i kuchnie do 30% taniejMeble i kuchnie do 30% taniej w Black Red White

Promocja „Meble i kuchnie do 30% taniej” dotyczy wybranego asortymentu. W promocji  obowiązującej od 01.03 do 13.03 znajdą Państwo meble jak i kuchnie. Szczegóły promocji poniżej.

W promocji znajdą Państwo meble kuchenne z kolekcji nowoczesnych frontów takich jak Plate, Tapo Plus oraz Top Line. System kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony z pośród modułowych kuchni z oferty BRW. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów.Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnych kuchni znajdą Państwo poniżej. Promocja obowiązuje stacjonarnie w naszym salonie oraz w salonach Black Red White. Szczegóły promocji na końcu wiadomości.

Kolekcja AZTECA

Azteca, ta kolekcja ma kilka twarzy- wersji kolorystycznych. Rozpoznasz ją jednak bez trudu po zaokrąglonych krawędziach frontów i oryginalnym owalnym uchwycie w kolorze „dąb wenge magia”. Stanowi on jedyny ozdobnik elementów kolekcji, a zarazem sprawia, że prezentują się one jeszcze nowocześniej. Minimalizm w najlepszym wydaniu.

Family Line – TAPO PLUS

Kuchnie z kolekcji TAPO PLUS to nowoczesne rozwiązanie z frontami lakierowanymi folią typu finish oraz obrzeżami frontu z PVC. Dostępna jest w kolorach: biały połysk, beż szampański połysk oraz grafit połysk. Kuchnia TAPO PLUS dostępna w wielu modułach włącznie z słupkami oraz modułami cargo.

Kolekcja KASPIAN

Schludny wygląd, zgrabna sylwetka i otwartość na Twoje preferencje kolorystyczne to główne zalety Kaspiana. Może być jasną albo ciemną stroną wnętrza- występuje zarówno w kolorze białym, dębowym, jak i wenge. Będzie strzegł Twych skarbów, dbał o Twoją wygodę. Długo nie zechcesz wymienić go na lepszy model

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.