Rabat do 25%

Letnie hity rabat do 25% w Black Red White

Black Red White przygotował dla Państwa ofertę promocyjną z rabatami do 25% na wybrane produkty! Promocję można znaleźć pod nazwą Letnie Hity. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji poniżej.

Akcja promocyjna obowiązuje w okresie od 28.06 do 09.07. W trakcie akcji promocyjnej mogą Państwo dokonać zakupu w cenach niższych nawet o 25%. Szczegóły akcji promocyjnej podane poniżej oraz na stronie Black Red White.

Promocją objęte zostały zarówno meble tapicerowane jak i meble skrzyniowe czy też materace. Promocja „Letnie hity rabat do 25%” objęte są przykładowo następujące kolekcje:

Kolekcja mebli AROSA

Eleganckie meble podkreślone czarną szklaną oprawą. Nowa kolekcja AROSA  to zgrany duet nowoczesnego designu z wysokiej jakości rozwiązaniami, które będą sprawdzać się doskonale każdego dnia. Minimalistyczny styl  kolekcji AROSA urzeka prostymi formami, które trzymają w ryzach kontrastujące barwy: czerń i naturalny kolor drewna dębowego. To właśnie wyjątkowa kolorystyka oraz elementy czarnego szkła podkreślają wyjątkowy styl tego systemu i wyróżniają go na tle wielu innych. Arosa to jednak nie tylko piękny wygląd, ale również rozwiązania, dzięki którym meble będą służyć doskonale każdego dnia.

Kolekcja mebli AZTECA

Nowoczesne a jednocześnie eleganckie  – takie właśnie są meble z kolekcji AZTECA  Kolekcja pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza o minimalistycznym designie. Na uwagę zasługuje uchwyt o oryginalnym kształcie w kolorze dąb wenge magia oraz zaokrąglone krawędzie frontów.

Kolekcja mebli GENT

System GENT  to kompozycja klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami. Stylistyka mebli bazuje na rysunku słojów drewna i jego wyrazistej fakturze w efektownym kolorze dąb stirling. Lekko wysuwane szuflady i płynnie otwierane fronty są zasługą markowych akcesoriów z systemem cichego domykania. Wszystkie bryły można swobodnie ze sobą zestawiać i tworzyć unikalne aranżacje domowych wnętrz.

Dodatkowa promocja w Meble METRO!

Dla każdego klienta dokonującego zakupu w naszym salonie za kwotę przekraczającą 1000 zł mamy cały czas dodatkową promocję w postaci darmowego transportu! Darmowy transport odbywa się na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.