kuchnie lakierowane

Kuchnie lakierowane i drewniane 20% taniej – Black Red White

Jeśli nadal zastanawiając się Państwo nad zakupem kuchni lakierowanej lub drewnianej to zachęcamy do skorzystania z ostatniego dnia promocji (16 Grudnia)!!!  Zapraszamy do naszego salony a nasi pracownicy pomogą w wyborze i w zamówieniu. Szczegóły poniżej.

Wyjątkowa okazja do zakupu kuchni zarówno lakierowanych jak i drewnianych! Wybrane kolekcje z oferty Black Red White tańsze o 20% w promocji.  Promocja ograniczona czasowo do 16 stycznia 2018r.

Tak jak w poprzednich promocjach na kuchnie z promocji „Kuchnie lakierowane i drewniane 20% taniej” mogą Państwo skorzystać odwiedzając nasz salon w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Pocztowej 3.  Będą Państwo mogli zapoznać się z naszą ekspozycją kuchni Black Red White oraz wybrać interesującą Państwa kolekcje jak i kolor. W wyborze mebli kuchennych pomogą Państwu nasi pracownicy, którzy chętnie doradzą oraz przedstawią produkty objęte promocją „Kuchnie lakierowane i drewniane 20% taniej„. Do wyboru Black Red White przygotował zarówno nowoczesne kolekcje lakierowane na wysoki połysk jak i bardziej klasyczne rozwiązania. Produkty objęte promocją znajdą Państwo pod [TYM] adresem.

Dodatkowo przy zakupie powyżej 1000 zł otrzymają Państwo TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty objęte promocją „Kuchnie lakierowane i drewniane 20% taniej„. Dla klientów zainteresowanych dodatkowymi usługami przygotowaliśmy usługę wniesienia oraz usługę skręcania mebli.

Zapraszamy serdecznie!