komody, szafy, szafki

Komody, szafy, szafki RTV 25% taniej w Black Red White

Zapraszamy do zapoznania się z nową promocją na Komody, szafy, szafki RTV 25% taniej w Black Red White. Promocja obowiązuje od 11.07 do 19.07 w sklepie oraz na stronie black red white.

Promocja obowiązuje zarówno na zakup mebli skrzyniowych z kilkudziesięciu kolekcji jak i na zakup szaf zarówno przesuwnych oraz szaf otwieranych tradycyjne. Dokonując zakupu w promocji mogą Państwo zaoszczędzić 25% od normalnej ceny. Promocja obowiązuje zarówno podczas dokonywania zakupu w naszym salonie jak i w Black Red White. Zapraszamy do skorzystania w szczególności z pierwszego wariantu dzięki czemu będą Państwo mogli wspólnie z naszymi specjalistami dobrać odpowiedni meble do Państwa potrzeb.

Promocją objęte są miedzy innymi następujące kolekcje:

Kolekcja CANNET

Tradycyjne w formie meble Cannet mają wyraźne ciągoty ku nowoczesności. Pięknie komponują się ze współczesnymi dodatkami, modnym w tym roku kolorem zielonym, ale także z meblami typowymi dla lat sześćdziesiątych (jak stoliki kawowe na zdjęciu). Uroku dodają im półokrągłe uchwyty rodem z aptekarskiej szafki.

Kolekcja MODAI

Poznaj kolekcje subtelnych mebli w stylu minimalistycznym. Z pewnością zachwyca Cię swoim niewymuszonym pięknem. Prosta forma, gładkie fronty, lekkość i funkcjonalność to tylko niektóre cechy tych wyjątkowych mebli.

Kolekcja NATALIA

W tej kolekcji znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć klasycznie piękny salon i jadalnię. Komody, kredensy, witryny, a także niezwykle efektowny stół z krzesłami o pięknie zdobionych nogach. W tym wnętrzu każda kolacja będzie wystawna. Szczególnie, jeśli odbędzie się przy świecach.

Kolekcja GRAPHIC

Młodość ma swoje prawa, między innymi prawo do pewnej ekstrawagancji. Intensywnie żółte lub czerwone wstawki, łączenie różnych kolorów frontów, wybitnie nowoczesny desing to propozycja dla odważnych młodych ludzi, którzy lubią się wyróżniać. Szeroki wybór modułów pozwoli im stworzyć wnętrze w sam raz dla siebie.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.