Janpol

Black Friday 

Dla każdego kto ceni dobry sen!

Sprawdź już teraz!

Wybrane materace taniej do 20%

Promocja Black Friday w Janpol obowiązuje w okresie od 28.11.2019 do 05.12.2019 lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin dostępny w salonie. W promocji Black Friday w Janpol Klient otrzymuje rabat od ceny rekomendowanej detalicznej przy zakupie produktów Fabryki Materacy JANPOL Sp. z o. o. objętych promocją. Promocja dotyczy wybranych materacy w wszystkich wymiarach. 

Materace objęte promocją:

  • materac Demeter w pokrowcu Tencel z rabatem 10%,
  • materac Enyo w pokrowcu Bamboo z taśmą wentylacyjną 3D  z rabatem 20%.
  • materac Julia w pokrowcu Stressfree lub Pure Silk  z rabatem 15%,

W przypadku zamówienia materaca Julia – Klient powinien wybrać jeden zaproponowanych pokrowców. Brak tej informacji może wydłużyć okres realizacji zamówienia. Wymienione pokrowce są dostępne do wyczerpania zapasów. Do czasu ich dostępności nie ma możliwości zmiany pokrowca na inny. W przypadku wyczerpania zapasu pokrowców Bamboo, Stresfree i Pure Silk materace zostaną wyprodukowane w pokrowcach standardowych przypisanych do materacy.

Informacja o standardowych pokrowcach dostępna w katalogu lub u Sprzedawcy.

Sprawdź produkty w promocji:

Piankowy

Materac Julia

Doskonały balans pomiędzy twardością i wygodą jest możliwy. I gwarantuje go materac Julia – nasza propozycja mocniejszej, a zarazem bardzo komfortowej powierzchni snu. To wysoki i stabilny materac o jednostronnie zwiększonej twardości.

Kieszeniowy

Materac Enyo

Innowacyjność, trwałość, wygoda i niezawodność. To cztery cechy, które doskonale opisują model Enyo. Materac, dzięki któremu nie musisz wybierać pomiędzy stabilnym podparciem, a wygodą. Jest trwały, a jednocześnie wykonany z najnowocześniejszych surowców dostępnych na rynku.

Lateksowy

Materac Demeter

Komfortowy sen, to także bezpieczny sen. Demeter to model, który od wielu lat cieszy się popularnością wśród osób, które na równi stawiają zdrowie i wygodę. Wnętrze materaca zbudowane jest w całości z delikatnego i bardzo gęstego lateksu o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości.

usługi metro

Usługi przygotowane z myślą o Tobie

Transport mebli pod wskazany przez ciebie adres

W dogodnym terminie, o konkretnej godzinie i to w dodatku GRATIS!*

* Szczegóły promocji Transport GRATIS do zobaczenia tutaj.

Usługa wniesienia na dowolne piętro

Nie musisz martwić się o wniesienie mebli. Dodatkowa usługa w przystępnej cenie.

Montaż mebli u klienta

Fachowy montaż przez specjalistów zapewni Ci spokój i długotrwałe użytkowanie.

W przypadku montażu usługa wniesienia GRATIS!

Cenimy Twój czas dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szeroką gamę usług. Dzięki naszym usługom zaoszczędzisz zarówno czas, siły oraz będziesz mieć większy spokój ducha. Nasi specjaliści są przeszkoleni w zakresie prawidłowego skręcania mebli jak i ich regulacji czy ustawiania. Dzięki montażowi przeprowadzonemu przez naszą załogę masz pewność poprawnego montażu zakupionych u nas mebli zapewniając sobie długotrwałe użytkowanie. 

 

Do każdego zakupu o wartości rachunku powyżej 1000 zł dodajemy transport GRATIS! Transport dokonywany jest w obrębie 25 km od naszego sklepu.

W przypadku odległości większej niż 25 km zastosowanie ma cennik usługi transportowej. Usługą transportową w promocji Transport GRATIS objęte są również produkty promocyjne oraz wyprzedaże. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w naszym salonie oraz telefonicznie bądź drogą elektroniczną.