Balder to Kolekcja mebli, które dzięki połączeniu nowoczesnego szyku w postaci połyskliwej bieli i tradycyjnej nuty drewnianych akcentów, doskonale sprawdzą się w salonie, gabinecie czy sypialni. Proste formy występują tu w towarzystwie wyrazistych pogrubianych boków i blatów, które stanowią piękną ramę dla doskonale prostych frontów.

Balder to system mebli modułowych składających się na regały, komody, witryna, biurko, szafa oraz praktyczne łóżko z dostępną w opcji funkcjonalną szufladą. Meble doskonale wpisują się w aktualne wnętrzarskie trendy. Minimalistyczna forma oraz naturalne, drewniane wybarwienie pozwalają na stworzenie wnętrza w ponadczasowym stylu. Prostą linię urozmaicają pogrubione boki oraz blaty i kontrastujące z nimi minimalistyczne uchwyty. Połyskująca biel oraz naturalny kolor dębu riviera dają wiele możliwości aranżacyjnych inspirowanych prostotą i naturą. Z kolekcja Balder świetnie będą się komponować zielone rośliny, dodatki hand made, wiklinowe kosze oraz różnorodne tkaniny.

Szczegółowe informacje na temat kolekcji Balder znajdą Państwo w naszej ofercie produktowej pod [TYM] adresem jak i na stronie producenta pod [TYM] adresem. Oczywiście zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowością w naszym salonie.