wiosenne okazje

Zakończona promocja – Wiosenne okazje do 20% taniej w Black Red White!

Zbliżające się Święta Wielkanocne to wyjątkowa okazja do skorzystania z nowej promocji na meble i kuchnie z oferty Black Red White. Promocja Wiosenne Okazje z rabatami do 20% obowiązuję w okresie między 15 marca a 4 kwietnia.

W promocji Wiosenne Okazje Black Red White przygotował wyjątkową ofertę. Zarówno na narożniki między innymi Molly Lux, Alan II Lux czy też Davos Lux jak również kanapy z kolekcji Streelt III, Lara II czy Lind. Dla klientów zainteresowanych zakupem mebli skrzyniowych znalazły się takie propozycje jak meble z kolekcji Antwerpen. Utrzymane w skandynawskim stylu zdobywającym obecnie coraz większy zainteresowanie klientów oraz meble z kolekcji Possi. W kolekcji Possi otrzymują Państwo wyjątkową możliwość kreowania pomieszczenia wedle własnego upodobania a to za sprawą mebli dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej. Meble Possi to zarówno nowoczesny styl jak i lata ’70 (dzięki dodatkowym nóżkom). Black Red White w promocji Wiosenne Okazje nie zapomniał również o klientach chcących urządzić sypialnie. W ofercie mebli sypialnianych znajdą Państwo takie kolekcje jak sypialnia GENT lub Libera utrzymana w nowoczesnym stylu a w wyjątkowym kolorze dąb sterling.

Pełną ofertę promocyjną na Wiosenne Okazje z kuchniami, meblościankami czy stołami znajdą Państwo w naszej sekcji gazetkowej. Jak również bezpośrednio na stronie Black Red White pod [TYM] adresem.

Dla klientów zainteresowanych transportem zakupionych mebli mamy naszą specjalną ofertę w postaci TRANSPORTU GRATIS! przy zamówieniach powyżej 1000 zł. Mogą Państwo również skorzystać z naszej dodatkowej oferty w postaci wniesienia lub skręcania mebli zakupionych poprzez nasz salon. W przypadku skorzystania z montażu mebli wniesienie jest gratisowe.

Regulamin promocji – [Regulamin Wiosenne okazje]

Zapraszamy serdecznie!

  • wiosenne okazje
  • wiosenne okazje
  • wiosenne okazje
  • wiosenne okazje
  • wiosenne okazje
  • wiosenne okazje
  • wiosenne okazje