Wielkie czyszczenie magazynów

Mega okazja! Wielkie Czyszczenie Magazynów w Black Red White!!!

Ruszyła mega promocja na tysiące produktów z oferty Black Red White. Wielkie Czyszczenie Magazynów to ten moment, w którym można zaoszczędzić przy zakupie wymarzonych mebli. Promocja startuje od 21.06.2018 i trwa aż do 02.07.2018. Po szczegóły akcji promocyjnej zapraszam do szczegółów.

Wielkie Czyszczenie magazynów w Black Red White to wyjątkowa promocja w której znajdą Państwo tysiące produktów w obniżonych cenach. Rabaty nawet do 60%! W promocji znajdą Państwo kolekcje nadające się do każdego pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi kolekcjami takimi jak:

  • Kolekcja AZTECA to nowoczesna kolekcja z cichym domykaniem oraz lakierowanymi frontami,
  • Kolekcja RAFLO to kolekcja z oryginalnym wzornictwem w postaci ryflowanych krawędzi,
  • Kolekcja POSSI to kolekcja z ogromnymi możliwościami dostosowania do własnej kolorystyki,

Meble idealnie nadającymi się do pokoju dziennego czy salonu. W promocji również szafy takie jak:

  • Szafa przesuwna F19 wyjątkowo pojemna szafa z możliwością doposażenia o dodatkowe elementy,
  • Szafa przesuwna COLIN pojemna szafa z frontami w wielu wariantach,
  • Szafa modułowa WEKTRA modułowa szafa z możliwością zabudowy narożnika,

Szczegóły promocji oraz pełną listę produktów objętych promocją znajdą Państwo poniżej. Promocja jest ograniczona jest czasowo oraz ilościowo. Nie łączy się z pozostałymi promocjami Black Red White.

Dodatkowo przy zakupie powyżej 1000 zł otrzymają Państwo TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty objęte promocją Wielkie Czyszczenie Magazynów. Dla klientów zainteresowanych dodatkowymi usługami przygotowaliśmy usługę wniesienia oraz usługę skręcania mebli.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

Zapraszamy serdecznie!