Promocja Wszystkie meble do 30 taniej

ZAKOŃCZONA PROMOCJA „Wszystkie meble do 30% taniej” w Black Red White

Z przyjemnościom pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z najnowszą akcją promocyjną jaką przygotował znany producent mebli – Black Red White. Najnowsza promocja będzie obowiązywać w okresie od 06.04 – 24.04 włącznie. 

Najnowsza promocja obejmuje meble zarówno skrzyniowe jak i tapicerowane oraz wybrane kuchnie wolno stojące. W ramach akcji promocyjnej mogą Państwo uzyskać nawet 30% rabatu na wybrane produkty. Szczegóły akcji oraz listę produktów znajdą Państwo pod [TYM] adresem na stronie Black Red White. Tradycyjnie już mogą Państwo dokonać zakupu w dwojaki sposób. W pierwszym wariancie odwiedzając nasz salon w Siemianowicach Śląskich gdzie zarówno mogą Państwo zapoznać się z ekspozycją mebli Black Red White i zobaczyć na miejscu jak wygląda wymarzona kolekcja. Nasi specjaliści chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich elementów Państwa zamówienia. W drugim wariancie można dokonać zakupu poprzez stronę Black Red White z odbiorem osobistym w naszym salonie. W obu wariantach mogą Państwo skorzystać zarówno z transportu jak i z dodatkowej usługi wniesienia czy montażu.

Dokonując zakupu za kwotę minimum 1000 zł otrzymają Państwo od nas TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty które obejmuje nowa promocja „Wszystkie meble do 30% taniej w Black Red White”. Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Zapraszamy serdecznie!