Meble modułowe 20

Ostatni dzień promocji! – Niesamowita okazja! Meble modułowe 20 % taniej w Black Red White.

Promocja obowiązuje do końca 05.06.2018. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami promocji „Meble modułowe 20 % taniej” oraz z pozostałymi promocjami.
W najnowszej akcji promocyjnej mogą Państwo zaoszczędzić 20% na wybrane meble skrzyniowe z kolekcji Black Red White. Jest to wyjątkowa okazja a żeby sprawić niespodziankę dzieciom przed powrotem z zielonej szkoły i odświeżyć ich cztery kąty. W promocji „Meble modułowe 20 % taniej” znajdą Państwo zarówno szafy przesuwne jak i modułowe oraz kolekcję mebli POSSI.

Meble z kolekcji POSSI dają Państwu wyjątkową możliwością dostosowania kolorystyki poszczególnych elementów pod własne wymagania i aranżacje. Dostępna jest szeroka paleta barw dzięki czemu pociechy będą zachwycone nowymi meblami. Kolekcja POSSI nadaje się również dla pomieszczeń w nowoczesnym stylu jak i stylizowanym na lata 70”.

W promocji są również szafy przesuwne z kolekcji NADIR cechujące się wyjątkową możliwością dostosowania pod własne potrzeby dzięki dodatkowym modułom takim jak szuflada na biżuterię, obuwie czy koszule. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Siemianowicach Śląskich i zapoznania się z pełną ofertą promocyjną gdzie nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w zakupie oraz aranżacji pomieszczenia.

Dokonując zakupu za kwotę minimum 1000 zł otrzymają Państwo od nas TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty które obejmuje nowa promocja „Meble modułowe 20 % taniej”.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Produkty objęte promocją: [KLIK]

Regulamin akcji promocyjnej: [KLIK]

Zapraszamy serdecznie!