Taniej o VAT

Zakończona promocja – Kuchnie taniej o VAT z Black Red White!

Z dniem 19.06.18  została zakończona promocja, w której mogli Państwo nabyć kuchnie z kolekcji Family Line, Semi Line oraz Junona taniej o VAT. Szczegóły promocji „Kuchnie taniej o VAT” dostępne poniżej. Promocja była ograniczona czasowo oraz ilościowo. 

Kończy się promocja na meble kuchenne. Zostało już tylko dwa dni! Promocja „Kuchnie taniej o VAT” (dot. wybranego asortymentu) obowiązuje od 1.06 do 19.06.2018 r. albo do wyczerpania zapasów. Meble objęte promocją mogą Państwo zobaczyć poniżej lub w naszym salonie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu gdzie nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze.  Promocja nie łączy się i nie pokrywa z inną promocją lub wyprzedażą w Black Red White. Szczegółowy regulamin promocji w salonie Meble METRO i na meblemetro.com.pl. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dodatkowo przy zakupie powyżej 1000 zł otrzymają Państwo TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty objęte promocją „Kuchnie taniej o VAT”. Dla klientów zainteresowanych dodatkowymi usługami przygotowaliśmy usługę wniesienia oraz usługę skręcania mebli.

Zapraszamy serdecznie!

Family Line

Spośród trzech ekonomicznych systemów rodzinnych kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów. Kuchnie z kolekcji Family Line cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów w efekcie czego doczekały się dwóch nowych wersji kolorystycznych frontów. Szczegóły promocji można zobaczyć na stronie producenta pod [TYM] adresem.

Semi Line

System dający możliwość elastycznego dopasowania zabudowy kuchni w bardzo korzystnych cenach. W skład systemu kuchni wchodzi 28 brył, które można zestawiać w dowolnej konfiguracji. Oferta zawiera również kilka wersji kompletów, których zastosowanie gwarantuje najniższą cenę. Wszystko występuje w dwóch zestawieniach kolorystycznych do wyboru. Szczególy kolekcji dostępne na stronie Black Red White pod [TYM] adresem.

Junona Line

System rodzinnych kuchni na każdą kieszeń. Ekonomiczne komplety można rozbudować, dobierając spośród 20 funkcjonalnych modułów, co daje większe możliwości aranżacji każdej przestrzeni kuchennej. Kuchnie z rodziny Junona Line są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Szczegóły kolekcji można zobaczyć na stronie producenta pod [TYM] adresem.