Kuchnie lakierowane i drewniane

Kuchnie lakierowane i drewniane 20% taniej w Black Red White

Dla klientów zainteresowanych zakupem kuchnie z frontami drewnianymi jak i lakierowanymi ruszyła właśnie promocja z rabatem do 20% taniej. Promocja obowiązuje od 28.06 do 09.07. Szczegóły promocji poniżej.

W promocji znajdą Państwo meble kuchenne z kolekcji nowoczesnych frontów takich jak Plate, Tapo Plus oraz Top Line. System kuchni Family Line jest najbardziej rozbudowany i najlepiej wyposażony. W skład systemu wchodzą zróżnicowane moduły, pozwalające na dowolne zestawianie. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki frontów, blatów oraz korpusów.Szczegółowe informacje dotyczące promocyjnych kuchni znajdą Państwo poniżej. Promocja obowiązuje stacjonarnie w naszym salonie oraz w salonach Black Red White. Szczegóły promocji na końcu wiadomości.

Kuchnia Family Line – PLATE

Kuchnia PLATE to nowoczesne fronty dostępne w kolorach dąb wenge oraz w kolorze dąb bielony. Kuchnia segmentowa daje wiele możliwości aranżacji. Oprócz standardowych modułów dostępne są moduły cargo zarówno w wysokości 86 cm jak i pełnego słupka 206 cm.

Family Line – TAPO PLUS

Kuchnie z kolekcji TAPO PLUS to nowoczesne rozwiązanie z frontami lakierowanymi folią typu finish oraz obrzeżami frontu z PVC. Dostępna jest w kolorach: biały połysk, beż szampański połysk oraz grafit połysk. Kuchnia TAPO PLUS dostępna w wielu modułach włącznie z słupkami oraz modułami cargo.

Kuchnia Family Line – TOP LINE

Nowoczesne fronty zastosowane w kuchniach TOP LINE sprawią iż niejedna aranżacja będzie się wyjątkowo prezentować. Kuchnia TOP LINE to lakier na wysoki połysk na całej powierzchni frontu. Kuchnia dostępna w kolorach: brąz połysk, piały połysk oraz szary połysk.

Dodatkowa promocja w Meble METRO! Transport GRATIS!!!

Przypominamy iż promocja Transport gratis łączy się z promocją Black Red White na kuchnie drewniane oraz lakierowane. Szczegóły promocji poniżej.