drugi mebel za pół ceny

Jeszcze większe możliwości uzyskania zniżek w promocji „Drugi mebel za pół ceny” w Black Red White! Promocja obowiązuje w okresie od 25.05.2018 aż do 05.06.2018. Szczegóły akcji promocyjnej znajdą Państwo poniżej. Zapraszamy.

W promocji „Drugi mebel za pół ceny” znajdą Państwo setki a nawet tysiące mebli w wyjątkowo ciekawej akcji promocyjnej. Zakupując towary objęte promocją na drugi, czwarty, szósty itd. produkt dostaną go Państwo za połowę ceny! Obniżka ceny dotyczy tańszego wariantu produktu. Szczegółową listę produktów objętych akcją promocyjną znajdą Państwo pod adresem producenta [TUTAJ] jak i podczas wizyty w naszym salonie. Nie trzeba już czekać na powrót z wakacji! Już dzisiaj można cieszyć się w własnym domu meblami z wymarzonej kolekcji.

Promocja dotyczy takich topowych kolekcji jak: AZTECA, HOMELINE, FLAMES, KASPIAN czy RAFLO. Oprócz mebli skrzyniowych w promocji można znaleźć szafy (VICTORIA, ELDA) sypialnie oraz wiele innych produktów.

Dokonując zakupu za kwotę minimum 1000 zł otrzymają Państwo od nas TRANSPORT GRATIS! nawet na produkty które obejmuje nowa promocja „Meble modułowe 20 % taniej”.

Dostarczamy zakupione towary na terenie całej aglomeracji Śląska do takich miast jak: Siemianowice Śląskie, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice, Rogoźnik, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Gliwice lub Tychy.

W przypadku transportu do pozostałych miast; nie wymieniony powyżej zapytaj naszego doradcę o cenę związaną z dowozem produktów pod wskazany przez Państwa adres.

Szczegóły akcji promocyjnej „Drugi mebel za pół ceny”: [KLIK]

Zapraszamy serdecznie!